Türkçe  |  English        

Hizmetler

Narenciye:
Düzenli olarak her hafta, İngiltere’nin Sheerness ,Hollanda’nın Flushing ve Ukrayna’nın Ilicievsk limanlarına servislerimiz mevcuttur. Rusya’daki limanlara düzenli servis düzenlememekle birlikte talep üzerine söz konusu noktaya da iletim sağlanabilmektedir.
Taşınacak malların, kalitelerini varış noktasına kadar korunabilmesi için Mersin Serbest Bölgesi Rıhtım üstünde bulunan soğuk hava terminali kullanılır. Böylelikle, transfer edilecek ürünlerin güneş, yağmur ya da buna benzer zarar verebilecek etkenlerden korunması sağlanır. Ürünler özenle korunurken, süratle yüklemeleri yapılır; kalitelerinden bir şey kaybetmeden müşterilerinize teslim edilir.
Eğer talep ederseniz, yükleme gerçekleşmeden önce CBA soğuk hava terminallerinde ön-soğutma yapılarak malların kalitesinin uzun vadede korunması ve raf ömrünün uzatılması sağlanır.
Varış limanlarında Avrupa'nın her tarafına FOT bazında her türlü nakliye hizmeti verilir.
Firmamız 1200 paletten 6000 palet kapasiteli gemilere kadar her türlü soğuk hava donanımlı gemi ile dünyaya hizmet vermektedir.

Kiralama:
Her türlü bozulabilir gıda, yaş meyve ve sebze, donmuş gıda ürünlerinin zarar görmeden ticaretinin yapılabilmesi firmamızın uzmanlığıyla gerçekleşebilirken, kiralama hizmetimiz de mevcuttur.